Büyü İçin Doğru Adres Doğru Medyum

Büyü Kelimeleri
Büyü geçmişten günümüze kadar gelen bir yöntem olup, kişilerin farklı amaçlar için tercih ettiği bir yoldur. Genellikle iki kişiyi birbirinden ayırmak için ya da bir kişinin sevdiğine kavuşmak için tercih ettiği bir yöntemdir. Bu büyü için de iyi bir büyücü bulmanız gerekmektedir. Her büyünün kendine özel büyü kelimeleri bulunmaktadır. Bu büyü kelimeleri ile kişinin eşyası üzerine büyü yapılır ve kişi artık bu büyünün etkisi altına girecektir. Kişinin davranışları artık büyücünün istediği gibi olacaktır ve kendi davranışları dışında hareket etmeye başlayacaktır.
Büyü yapılan kişi kısa sürede artık cinlerin verdiği vesveselere göre hareket edecektir ve sizi sevmeye başlayacaktır. Kişinin sevgilisi var ise de kısa sürede bu kişiden soğuyacaktır ve sevgilisinde ayrılacaktır. Medyumlar büyü yaparlarken büyünün özelliğine göre büyü kelimeleri kullanmaktadırlar. Bu kelimeler ile kişiler büyünün tesiri altına girmektedirler. Büyünün tesiri kuvvetli bir büyü olabilmesi için genellikle büyüler büyü kelimeleri ile muskaya yazılırlar. Muskaya yazılan büyü her zaman daha etkili ve kuvvetli olacaktır. Bu yüzden insanlarda genellikle bu yöntemi daha fazla tercih etmektedirler. Bu muska kişinin evinde durduğu sürece kişiye etki edecektir ve kısa sürede istenilen sonuç alınacaktır. Eğer bu muska bir şekilde birinin eline geçer ve açılır ise büyü bozulacak ve kişi de büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden bu muskayı olabildiğince iyi bir yere saklamanız gerekecektir. Bu muskayı açan kişinin başına da cinler musallat olabilirler.
Büyüler genellikle belli bir süre çerçevesinde yapılmaktadır ve kişiye belli bir süre etki etmektedir. Bu yüzden sevdiğiniz kişi ile mutlu bir ömür geçirmek istiyor iseniz bu yaptırdığınız büyülerin tesiri geçmeden yeniletmeniz gerekecektir. Büyü kelimeleri tekrar edilerek kişinin üzerine büyü tekrar yapılacaktır. Bu şekilde kişi büyünün etkisinden hiç çıkmadan davranışlarına devam edecek ve size bağlı kalacaktır. Fakat büyünün tesiri geçer ise kişi kendi davranış biçimine geri dönecektir ve anında sizden soğuyacaktır. Büyü tekrar edilmezse kişi kısa sürede sizden vazgeçecek ve artık size bağlı kalmayacaktır. Bu yüzden tesiri geçmeden mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz.
Bahsedilen her türlü büyü ihtiyacınız için doğru medyum u tercih etmelisiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyü İçin Doğru Adres Doğru Medyum”

Leave a Reply

Gravatar